BAROMAK

Ağaç işleme sektörüne fırça zımpara makineleri,sprey boya makineleri, kalibre makineleri ve kurutma hatları üreten Baromak firması bu konuda henüz çok genç bir firma gibi gözükse de ağaç işleme sektöründe 15 yıllık tecrübeli uzman kadrosuyla gerek yurtiçi gerekse yurtdışında büyük tecrübeye ve portföye sahiptir.

Bursa Çalı Sanayi Bölgesindeki üretim tesislerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteden taviz vermeden makine üretimini sürdüren firmamız kısa zaman içerisinde zımpara makineleri konusunda Türkiye’de ve Dünya’da söz sahibi olmayı kendisine hedef edinmiştir.

Çevreye duyarlılığı misyon edinmiş olan şirketimiz, fabrika çatısına inşaa edilmiş güneş enerji tarlası (GES) ile kendi elektriğini üretmekte olup, ayrıca işletme çevresi yeşillendirme ve atıkların bertarafı konusunda şehir yönetimi ile işbirliği yapmaktadır.

Şu anda yıllık 100 Fırça Zımpara Makinesi, 50 Otomatik Sprey Makinesi üretme kapasitesine sahip olan firmamız küçük, orta ve büyük her çeşit mobilya firmasının ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Baromak Çatı Güneş Enerji Santrali

0
İdari Personel Sayısı
0
Mühendis Kadrosu
0
İşletme Alanı

BAROMAK KURUCUSUNDAN MESAJ

Baromak ailesi olarak müşterilerimize benzersiz bir tecrübe yaşatmak ve her koşulda onların mutluluğunu düşünmek her zaman önceliğimiz oldu. En iyi kalite ve kusursuz satış sonrası hizmet anlayışımız sayesinde tüm müşterilerimizle aramızda çok sıcak ilişkiler kurduk.
Her geçen gün büyüttüğümüz pazar payımız ve makine çeşitliliğimiz sayesinde güçlenerek ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar nasıl geldiysek bundan sonra da ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz ve ağaç işleme sektöründe yüzey bitirme makineleri alanında Dünya’nın ilk üç firması arasına girme hedefimize her geçen gün bir adım daha yaklaşacağız.

Çıktığımız bu yolda yürürken öncelikle, gecesini gündüzüne katan ve müthiş bir ruhla Baromak markasını bir Dünya markası haline getiren çok değerli ekibime, bize her koşulda güvenen ve bizi tercih eden çok değerli müşterilerimize ve her zaman bana destek olan değerli aileme teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla.

Onur Özbek

Founder

BAROMAK'I TERCİH İÇİN 4 NEDEN

Kalite

Baromak çözümleri kalite’den ödün vermeden üretilmiş, dünya’nın en iyi ve lider markalarının ekipmanları kullanılmıştır.

Satış Sonrası

Teknik destek ekibi daima sizinle.

Bulunabilirlik

Baromak Makinelerinin Yedek parça ve Aksesuarlarına kolay erişirsiniz.

Süreklilik

Baromak çözümleri sizi asla yarı yolda bırakmaz. Daima İlk gün ki gibi yola devam edersiniz.

ŞİRKETİMİZDEN GÖRSELLER