Sıkça Sorulan Sorular

[woodmart_accordion state=”all_closed” title_font_weight=”600″ woodmart_css_id=”64eee01f6551a” hide_top_bottom_border=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2NGVlZTAxZjY1NTFhIiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfYWNjb3JkaW9uIiwiZGF0YSI6eyJ0YWJsZXQiOnt9LCJtb2JpbGUiOnt9fX0=” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no”][woodmart_accordion_item title=”Ürün nasıl sevk ediliyor?”]Ürünlerimiz tamamiyle demonte olup, kutu içerisinde kullanım kılavuzu ve montaj ekipmanları ile birlikte gönderilir. Ayrıca çok yakında web sitemizden kurulum video’sunu bulabileceksiniz.

[/woodmart_accordion_item][woodmart_accordion_item title=”Hangi Renkleri mevcut?”]Siyah ve Beyaz renklerde Masa ve Sandalyelerimiz mevcuttur. İlerleyen günlerde Farklı renk varyasyonlarını websitemizde bulabileceksiniz.

Ayrıca Farklı form ve desenlerdeki modellerimiz çok yakında IVF sevenlerle buluşuyor![/woodmart_accordion_item][woodmart_accordion_item title=”Ürünler katlanabilir mi?”]Ürünlerimizin tasarımında önceliğimiz stabil ve güvenli kullanım olması nedeniyle katlanabilir değildir. Ancak taşımak istediğinizde ayaklarını sökmeniz yeterli.[/woodmart_accordion_item][/woodmart_accordion]